Svetovno prvenstvo 2022: Prenos v živo, Kako gledati v 4K, Razpored, Začetni čas, Francija proti Avstraliji TV kanal

Svetovno prvenstvo se je začelo 20. novembra in bo doseglo vrhunec s finalom 18. decembra, saj bodo ljubitelji lepe igre lahko izkusili 64 neverjetno zabavnih dvobojev. Za tiste, ki ne potujete v Katar, kakšen boljši način za gledanje kot v 4K? Vsaka tekma svetovnega prvenstva bo v živo prenašana v ločljivosti 4K fuboTV (Poskusite brezplačno).

Za dostop do vsebin se morate naročiti na storitev, imeti dovolj hiter internet (približno 40 megabajtov na sekundo) ter združljivo televizijo in pretočno napravo.

Tukaj je tisto, kar morate vedeti, in urnik:

Poslušajte spodaj in spremljajte In Soccer We Trust: CBS Sports Soccer Podcast kjer trikrat na teden vaši trije najljubši nekdanji igralci USMNT pokrivajo vse, kar bi morda želeli vedeti o čudoviti igri v Združenih državah.

Kako pretakati fuboTV

Seznam razpoložljivih naprav je:

  • Amazon Fire TV
  • Android Mobile
  • Android TV/Google TV
  • Apple TV
  • Spletni brskalnik
  • Chromecast
  • Hisense televizorji
  • iPhone/iPad/iPod
  • TV LG
  • leto
  • Samsung Smart TV
  • Vizio Smartcast TV
  • Xbox

Želite več poročanja o svetovnem prvenstvu? Poslušajte spodaj in spremljajte Hiša prvakovdnevni nogometni podcast CBS Sports, ki vam prinaša vrhunske analize, komentarje, nasvete in več med velikimi igrami v Katarju.

Tukaj je razpored vseh tekem:

Razpored skupinskih del

Ves čas ZDA/Vzhod

Igre je mogoče spremljati tudi v visoki ločljivosti na Foxu in Telemundu prek fuboTV, vendar bo za tekme svetovnega pokala na voljo kanal Fox 4K.

Nedelja, 20. november
Ekvador 2, Katar 0

Ponedeljek, 21. november
Anglija 6, Iran 2
Senegal 0 proti Nizozemska 2
Združene države Amerike 1, Wales 1

Torek, 22. november
Argentina 1, Savdska Arabija 2
Danska 0, Tunizija 0
Mehika 0, Poljska 0
Francija proti Avstraliji, 14:00 na Fox in Telemundo

Sreda, 23. november
Maroko proti Hrvaški, 5.00 na FS1 in Telemundo
Nemčija proti Japonski, 8.00 na FS1 in Telemundo
Španija proti Kostariki, 11.00 na Foxu in Telemundu
Belgija proti Kanadi, 14.00 na Foxu in Telemundu

Četrtek, 24. november
Švica proti Kamerunu, 5.00 na FS1 in Telemundo
Urugvaj proti Južni Koreji, 8.00 na FS1 in Telemundo
Portugalska proti Gani, 11.00 na Fox in Telemundo
Brazilija proti Srbiji, 14.00 na Foxu in Telemundu

Petek, 25. november
Wales proti Iranu, 5.00 na FS1 in Telemundo
Katar proti Senegalu, 8.00 na FS1 in Telemundo
Nizozemska proti Ekvadorju, 11.00 na Foxu in Telemundu
Anglija proti ZDA, 14:00 na Fox in Telemundo

Sobota, 26. november
Tunizija proti Avstraliji, 5.00 na FS1 in Telemundo
Poljska proti Savdski Arabiji, 8.00 na FS1 in Telemundo
Francija proti Danski, 11.00 na FS1 in Telemundo
Argentina proti Mehiki, 14.00 na FS1 in Telemundo

Nedelja, 27. november
Japonska proti Kostariki, 5.00 na FS1 in Telemundo
Belgija proti Maroku, 8.00 na FS1 in Telemundo
Hrvaška proti Kanadi, 11.00 na FS1 in Telemundu
Španija proti Nemčiji, 14.00 na FS1 in Telemundo

Ponedeljek, 28. november
Kamerun proti Srbiji, 5.00 na FS1 in Telemundu
Južna Koreja proti Gani, 8.00 na FS1 in Telemundo
Brazilija proti Švici, 11.00 na Foxu in Telemundu
Portugalska proti Argentini in Urugvaju, 14.00 na Foxu in Telemundu

Torek, 29. november
Nizozemska proti Katarju, 10:00 na FS1 in Telemundo
Ekvador proti Senegalu, 10.00 na Fox in Univers
Wales proti Angliji, 14.00 na FS1 in Universo
Iran proti ZDA, 14.00 na Fox in Telemundo

Sreda, 30. november
Tunizija proti Franciji, 10.00 na Fox in Universo
Avstralija proti Danski, 10:00 na FS1 in Telemundo
Poljska proti Argentini, 14.00 na Fox in Universo
Savdska Arabija proti Mehiki, 14.00 na FS1 in Telemundo

Četrtek, 1. december
Hrvaška proti Belgiji, 10.00 na Fox in Univers
Kanada proti Maroku, 10.00 na FS1 in Telemundo
Japonska proti Španiji, 14:00 na Fox in Telemundo
Kostarika proti Nemčiji, 14.00 na FS1 in Universo

Petek, 2. december
Južna Koreja proti Portugalski, 10.00 na Foxu in Telemundu
Gana proti Urugvaju, 10.00 na FS1 in Universo
Kamerun proti Braziliji, 14:00 na Fox in Telemundo
Srbija proti Švici, 14:00 na FS1 in Universo

Osmina finala

Vsi časi na vzhodu

Sobota, 3. december
Zmagovalci skupine A proti drugouvrščenim skupinam B, 10.00 na Foxu in Telemundu
Zmagovalci skupine C proti drugouvrščenim skupinam D, 14:00 na Foxu in Telemundu

Nedelja, 4. december
Zmagovalci skupine D proti drugouvrščenim skupinam C, 10.00 na FS1 in Telemundo
Zmagovalci skupine B proti drugouvrščenim skupinam A, 14.00 na FS1 in Telemundo

Ponedeljek, 5. december
Zmagovalci skupine E proti drugouvrščenim skupinam F, 10.00 na Foxu in Telemundu
Zmagovalci skupine G proti drugouvrščenim skupinam H, 14.00 na Foxu in Telemundu

Torek, 6. december
Zmagovalci skupine F proti drugouvrščenim skupinam E, 10.00 na Foxu in Telemundu
Zmagovalci skupine H proti drugouvrščenim skupinam G, 14.00 na Foxu in Telemundu

Četrtfinale

Petek, 9. december
1. četrtfinale, 10.00 na Foxu in Telemundu
Četrtfinale 2, 14.00 na Foxu in Telemundu

Sobota, 10. december
3. četrtfinale ob 10. uri na Foxu in Telemundu
Četrtfinale 4, 14.00 na Fox in Telemundo

Polfinale

Torek, 13. december
Polfinale 13, 14h na Foxu in Telemundu

Sreda, 14. december
Polfinale 2, 14.00 na Fox in Telemundo

Tretje mesto

Sobota, 17. december
Poraženec v polfinalu 1 proti poražencu v polfinalu 2, 10.00 na Foxu in Telemundu

Konec

Nedelja, 18. december
Zmagovalec polfinala 1 proti zmagovalcu polfinala 2, 10.00 na Fox in Telemundo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *