Rezultati lige NFL, razpored, posodobitve 11. tedna: Patriots blank Jets pri vrnitvi udarca TD v zadnji sekundi; Orli preživijo

Pred nami je 11. teden sezone NFL 2022 in obveščamo vas o vseh dogodkih in največjih zgodbah dneva. Tabela 11. tedna ima nekaj fantastičnih dogodkov in zgodb, mi pa smo tukaj, da vam pomagamo spremljati njihov razvoj. Pogosto preverjajte, če želite izvedeti vse, kar morate vedeti.

Poveljniki 23, Teksašani 10 (Povzetek)
Raiders pri Broncos16:05 ET (Gametracker)
Bengalke pri Steelers16:25 ET (Gametracker)
Kavboji pri Vikingi16:25 ET (Gametracker)
Šefi pri Polnilniki20:20 ET (Pregled)

ponedeljek

49ers pri kardinali (v Mexico Cityju), 20:15 ET (Pregled)

Zmagovalna vrnitev punta!!!

Neverjetna priložnost. V pogovoru za najslabšo igro celotne sezone je bil zaključek tekme Patriots-Jets eden najboljših, kar jih bomo videli v celem letu. 16. punt (!) popoldne, novinec Marcus Jones poslal žogo na lastno črto 26 jardov, izbil, zagledal gubo ob stranski črti in jo eksplodiral. Z enim človekom, ki ga je moral premagati, se je Jones vrnil na sredino igrišča in pustil igralca v prahu, prečkal golovo črto le 5 sekund pred koncem in popeljal Patriote do velike zmage v diviziji.

Hurts pomaga Eagles preživeti

Če želite, da se nekaj naredi, naredite to sami. Jalen Hurts je naredil prav to z igro na črti, ko je streljal, naredil dva koraka, zakucal in eksplodiral na sredini, preden je priplesal golovo črto. Čeprav je Philadelphia igrala tako slabo, se je Hurtsov touchdown v zadnjih dveh minutah izkazal za rezultat zmagovite tekme.

KONČNO!

Pravzaprav je impresivno, da sta Panthers in Ravens v prvih treh četrtinah in pol združila nič zadetkov. Lamar Jackson je končno rekel, “dovolj je,” in odstranil conskega vratarja z desnega napada za rezultat 1 yard.

Magija polj vodi v TD

Zdi se, da je Justin Fields umrl Kyler Murray kot najbližja stvar v NFL Lamarja Jacksona in njegova magija iger na srečo je bila v celoti prikazana na ključni tretjini in 12 znotraj rdeče cone. Potem ko se je Fields približno 10 sekund izogibal branilcem, ga je končno našel Equanimeous St. rjav za pretvorbo najprej navzdol. Nekaj ​​iger kasneje je bila tekma izenačena David Montgomery dotik.

Mariota mosey vstopi v končno cono

Medvedi so skočili na 10 točk prednosti, od takrat naprej pa so bili vsi sokoli. Nato vnesite 17 neodgovorjenih točk Marcusa Mariote Tek na 10 jardov je Atlanti prinesel vodstvo na začetku četrte četrtine.

Orli so imeli življenje …

Trajale so tri četrtine, a Eagles končno igrajo kot ekipa, ki je dosegla najboljši rezultat v ligi NFL. najprej Jalen Hurts dostavil laser Quez Watkins za touchdown — ekipa je prva na tekmi. — in ob posesti, ki je sledila, je obramba odpustila Jonathana Taylorja, da bi Philadelphio postavila na ozemlje Coltsa.

No, igrali so kot ekipa 8-1… dokler AJ Brown pomešal in vrnil žogo Coltsom, ki si želijo narediti velik pretres.

Njoku gre GOR

Varnost računa Jordan Poyer golob na nogah David Njoku, kar je običajno dobra strategija proti večjim lovilcem podaj. Toda Njoku je imel občutek, da se to bliža, zato je ZLETEL nad Poyerjem in pristal na nogah, preden so ga vrgli z igrišča. Takšna atletska igra iz 6-foot-4, 246-pounderja.

OVALNA

Ja, to sem si vpil v glavi, ko sem bil novinec Chris Olave prišel za obrambo Ramsa in potegnil 53-jardno bombo Andy Dalton. Vso sezono je bil odličen za New Orleans in v nedeljo ni bilo nič drugače. Ujel je štiri podaje za 97 jardov in prej omenjeni rezultat.

Nekdo bi lahko pokrival Diggsa

Ni važno Stefon Diggs prvih 29 minut in 46 sekund tekme ni imel cilja. Ne pustite ga kar tako ŠIRO ODPRTEGA v končni coni. Brownsovi so popolnoma pozabili na dvakratnega profesionalnega kegljača in dovolili Josh Allen najti ga pet jardov, da bi prevzel vodstvo pred polčasom.

NFL rekord!

Nihče ni vrnil več začetnih udarcev za touchdown kot Cordarrelle Patterson, zaradi katerega so bili vsi ostali na igrišču videti, kot da so v slo-moju, ko je dosegel 103 YARD touchdown. Tudi pri 31 letih Patterson ostaja električen. To je bil deveti povratni rezultat v karieri, kar je prekinil kravato izenačen z Joshom Cribbsom za največ v zgodovini NFL.

10 ob 10

Deset touchdownov v zadnjih 10 četrtinah za Justina Fieldsa, ki je vodil hitri napad Bearsov v prvem polčasu. Ima že 73 jardov pri 14 nosilih in ta rezultat hitenja na štiri jarde.

Williams je dosegel svoj tretji TD dneva, 12. v sezoni

Jamaal Williams je eno največjih presenečenj sezone. z D’Andre Swift Ker se je boril s poškodbami, je imel Williams veliko vidnejšo vlogo pri Levih. Celo na tekmah, kjer je bila vpletena Swiftova, je bil Williams skoraj samodejni branilec na golovi črti. Potem ko je v nedeljo dvakrat zadel v prvem polčasu in enkrat na začetku tretje četrtine, se je Williams izkazal Nick Chubb za najbolj hitre touchdowne v ligi NFL to sezono z 12.

Williams je prehitel tudi Barryja Sandersa za franšizni rekord za največ hitrih touchdownov v prvih 10 tekmah sezone.

Prvi izbor na naboru konča niz

daniel jones ni vrgel prestrezanja od 3. tedna (152 poskusov), vendar se je ta niz končal, zahvaljujoč prvemu izboru na naboru Lionsov Aidan Hutchinson. 2. skupni izbor je padel nekaj korakov nazaj v pokritost in nato iztrgal žogo iz zraka za svoje drugo prestrezanje v svoji kampanji novinca.

Z ENO ROKO

Justin Fields je največji razlog za ofenzivno eksplozijo Bearsov v zadnjih tednih, vendar ni edini razlog. Tesen konec Cole Serf igral je tudi pomembno vlogo pri takšnih igrah, ki so trajale 24 jardov.

Big-man INT!

Kdo pravi, da 330 funtov ne more ujeti! Z Ravensi v rdeči coni, Panterji obrambna poteza Bravvion Roy vrzi svoj blok kot Lamar Jackson pripravil se je za met, dobil roke na pasu za podajo, nato pa izvedel prestrezanje, da je ostalo brez zadetka.

Samuel se prebija skozi obrambo

Poveljniki so podpisali Curtis Samuel biti vsestransko ofenzivno orožje in potem ko so ga poškodbe stale skoraj vso lansko sezono, je dobra naložba za ekipo. Oglejte si ta udar curka proti Samuelu, ki se na poti v končno cono z 10 jardov vije v obrambo in iz nje.

BIK. HITENJE.

Dobrodošli v NFL, Kenyon Green! Zaščitnik prvega kroga je bil za Teksašane v tej sezoni soliden, vendar proti Commanders Pro Bowlerju ni imel MOŽNOSTI Jonathan Allen. To je preprosto nespoštljivo s strani Allena, ki je v bistvu hkrati odpustil Greena in Davisa Millsa.

Tutu TD

z Cooper Coupe poročajo, da bo po operaciji gležnja šest do osem tednov, morajo drugi sprejemalci Rams okrepiti, če imajo kakšno možnost, da se vrnejo v tekmo za končnico. Drugi krog leta 2021 Tutu Atwell opravi svoj del, teče mimo svojega branilca po levi strani in zgrabi cent Matthew Stafford za 62-jardni touchdown.

Odličen začetek igrišča

Justin Fields je bil v zadnjem mesecu električen in Falconi so to občutili zgodaj v nedeljo. Velik udarec novinca Velus Jones Jr. postavil Bearse na plus ozemlje, Fields pa je v bistvu naredil ostalo z devetimi jardi in več zadetki, vključno s tem metom iz igre s 16 jardov Darnell Mooney.

London najde plačilo umazanijo

Težak napad Falconsov je zasenčil talent in potencial Drake London, toda prvokrog se je v prvi četrtini v nedeljo oglasil s svojo prisotnostjo. Njegov ulov z dotikom na dveh jardih je za Atlanto omejil impresivno vožnjo v 10 igrah in 75 jardov.

Prvi netopir Browns

V drugi zaporedni tekmi so Brownsi odkorakali naravnost po igrišču za touchdown za začetek tekme proti a super Bowl tekmec. Prejšnji teden so bili delfini; ta teden, računi. Devet iger, 75 jardov in ta 25 jardov Jacoby Brissett to Amari Cooper. Odličen začetek za Cleveland, ki bo upal, da bo to bolje kot prejšnji teden. Po prednosti s 7-0 proti Miamiju so Brownsi na koncu izgubili z 39-17.

Izberi šest!

Brutalen začetek Teksašanov Davis Mills. Je vprašal Brandin Cooks ob njegovi drugi podaji na tekmi, le do kotnega branilca Commanders Kendall Fuller preskočite smer, zagotovite prestrezanje in pojdite nedotaknjeni v končno cono za rezultat 37 jardov.

JT

Lepo videti Jonathan Taylor pri polnem zdravju. Aktualni hiter prvak je prejšnji teden odigral eno svojih najboljših tekem v sezoni, nedeljo pa je začel odlično, ko je na prvi tekmi Coltsov proti Eagles dosegel 28 jardov. Nekaj ​​iger kasneje je prvi down postavil Indianapolis na ploščo s tekom enega jarda.

Zahtevana je jasnost slike končnice

The Delfini so trenutno 2. nosilec v AFC, medtem ko so Bengalci deveti in na zunanji strani gledajo noter. Vendar le ena tekma loči obe ekipi v stolpcu porazov. Torej je AFC zdaj v zadregi.

Na srečo bi moral nedeljski seznam 11. tedna zagotoviti nekaj jasnosti. Če lahko Patrioti premagajo Jetse, bodo imeli enak rezultat, a zelo pomemben izenačen izid, saj si oba želita priti v po sezoni. Medtem imajo Chargerji veliko priložnost, da ne le skočijo na mesto wild card, ampak tudi v eni tekmi premagajo prvouvrščene Chiefse, če jih izločijo na “Sunday Night Football”. Kar zadeva Bengals, bodo poskušali držati korak z vodilnimi AFC North Krokarjivendar gostovanje proti škrti ekipi Steelers ne bo lahko.

V NFC so stvari veliko bolj jasne — čeprav je nekaj obračunov, ki bodo gotovo vplivali na uvrstitev v končnico. Ali lahko Vikingi ostanejo zagreti proti Cowboysom in zastavijo svojo pravico do vrha konference? Ali se lahko Washington približa zmagovalnemu mestu proti nizkim Teksačanom? In potem je tu NFC West. Če bodo 49ers v ponedeljek zvečer v Mexico Cityju premagali Cardinals, bodo izenačili z Seahawks na vrhu divizije. Toda izgubil je proti Arizoni in nenadoma je bila ekipa Kliffa Kingsburyja v končnici.

Ostalo je še osem tednov redne nogometne sezone (vključno z današnjim dnem), tako da se lahko od zdaj do 18. tedna zgodi marsikaj. Ker pa je kampanja 2022 že več kot na polovici, bo vsak rezultat vplival na to, kdo bo januarja igral in kdo ostal doma.