Razpored svetovnega prvenstva 2022 – skupine, koledar, razporedi, razporedi

Razpored Svetovnega prvenstva 2022 je zaklenjen in veliko se je treba veseliti pred prvenstvom v Katarju novembra in decembra, saj je uradno v teku!

[ LIVE: Watch World Cup en Espanol en Peacock ]

Savdska Arabija in Japonska sta že dosegli veliki zmagi nad Argentino in Nemčijo, saj se je turnir začel z odličnim začetkom.

Od tekme USMNT proti Angliji dan po zahvalnem dnevu do tekme Mehike in Argentine v skupinskem delu, Španije proti Nemčiji in Belgije proti Kanadi, je veliko zanimivih dvobojev prvega kroga.

[ MORE: World Cup rosters for all 32 teams ]

Potem imamo osmino finala, četrtfinale, polfinale in finale. Prinesi. to. On.

[ MORE: How to watch Premier League in USA ]

Spodaj je celoten razpored, podrobnosti o ogledu iger in vse ostalo, kar potrebujete.

[ MORE: World Cup odds ]


Razpored Svetovnega prvenstva 2022, začetni čas, datumi, kako gledati v živo

  • Kdaj: Od 20. novembra 2022 do 18. decembra 2022
  • Začetek tekme skupinskega dela: 5:00, 8:00, 10:00, 11:00, 14:00 (vsi ET)
  • Lokacija: Katar
  • TV kanali v španščini: Telemundo, Vesolje, Pav
  • Pretakanje v španščini: Pav (vseh 64 iger)

Sledite skupaj z ProSoccerTalk za najnovejše novice, rezultate, zgodbe in novosti o svetovnem prvenstvu 2022 in se naročite na NBC Sports na YouTubu!


Skupina A | Skupina B | Skupina C | Skupina D | Skupina E | Skupina F | Skupina G | Skupina H

Razpored skupine A (vsi začetni časi ET)

Povzetek/poudarki: Katar 0-2 Ekvador – Stadion Al Bayt, Al Khor
Povzetek/poudarki: Senegal 0-2 Nizozemska – Stadion Al Thumama, Al Khor
Petek, 25. november: Katar proti Senegalu – stadion Al Thumama, Al Khor – 8.00
Petek, 25. november: Nizozemska proti Ekvadorju – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 11.00
Torek, 29. november: Nizozemska – Katar – stadion Al Bayt, Al Khor – 10.00
Torek, 29. november: Ekvador proti Senegalu – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 10.00

Razpored skupine B

Povzetek/poudarki: Anglija 6-2 Iran – Mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan
Povzetek/poudarki: ZDA 1-1 Wales – Stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan
Petek, 25. november: Anglija proti ZDA – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00
Petek, 25. november: Wales proti Iranu – stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan – 5.00
Torek, 29. november: Wales proti Angliji – stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan – 14.00
Torek, 29. november: Iran proti ZDA – stadion Al Thumama, Al Khor – 14.00

Razpored skupine C

Povzetek/poudarki: Argentina 1-2 Savdska Arabija – Lusail Iconic Stadium, Lusail
Povzetek/poudarki: Mehika 0-0 Poljska – Stadion 974, Doha
Sobota, 26. november: Argentina proti Mehiki – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00
Sobota, 26. november: Poljska proti Savdski Arabiji – Education City Stadium, Al Rayyan – 8.00
Sreda, 30. november: Poljska proti Argentini – Stadion 974, Doha – 14:00
Sreda, 30. november: Savdska Arabija proti Mehiki – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00

Razpored skupine D

Povzetek/poudarki: Francija 4-1 Avstralija – Stadion Al Janoub, Al Wakrah
Povzetek/poudarki: Danska 0-0 Tunizija – Education City Stadium, Al Rayyan
Sobota, 26. november: Francija proti Danski – Stadion 974, Doha – 11.00
Sobota, 26. november: Tunizija proti Avstraliji – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5.00
Sreda, 30. november: Tunizija proti Franciji – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00
Sreda, 30. november: Avstralija proti Danski – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10.00

Razpored skupine E

Povzetek/poudarki: Španija 7-0 Kostarika – Stadion Al Thumama, Al Khor
Povzetek/poudarki: Nemčija 1-2 Japonska – Mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan
Nedelja, 27. november: Španija proti Nemčiji – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00
Nedelja, 27. november: Japonska proti Kostariki – stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan – 5.00
Četrtek, 1. december: Japonska proti Španiji – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 14.00
Četrtek, 1. december: Kostarika proti Nemčiji – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00.

Razpored skupine F

Povzetek/poudarki: Belgija 1-0 Kanada – Stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan
Povzetek/poudarki: Maroko 0-0 Hrvaška – Stadion Al Bayt, Al Khor
Nedelja, 27. november: Belgija proti Maroku – stadion Al Thumama, Al Khor – 8.00
Nedelja, 27. november: Hrvaška proti Kanadi – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 11.00
Četrtek, 1. december: Hrvaška proti Belgiji – stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan – 10.00
Četrtek, 1. december: Kanada proti Maroku – stadion Al Thumama, Al Khor – 10.00

Razpored skupine G

Četrtek, 24. november: Brazilija proti Srbiji – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14:00
Četrtek, 24. november: Švica proti Kamerunu – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5.00
Ponedeljek, 28. november: Brazilija – Švica – Stadion 974, Doha – 11.00
Ponedeljek, 28. november: Kamerun proti Srbiji – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 5.00
Petek, 2. december: Kamerun proti Braziliji – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00
Petek, 2. december: Srbija – Švica – Stadion 974, Doha – 14.00

Razpored skupine H

Četrtek, 24. november: Portugalska proti Gani – Stadion 974, Doha – 11.00
Četrtek, 24. november: Urugvaj proti Južni Koreji – Education City Stadium, Al Rayyan – 8.00
Ponedeljek, 28. november: Portugalska proti Urugvaju – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00
Ponedeljek, 28. november: Južna Koreja proti Gani – Education City Stadium, Al Rayyan – 8.00
Petek, 2. december: Južna Koreja proti Portugalski – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00
Petek, 2. december: Gana proti Urugvaju – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10.00


Razpored osmine finala

Tekma 49 – sobota, 3. december: zmagovalec skupine A proti drugouvrščenemu v skupini B – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 10.00

Tekma 50 – sobota, 3. december: zmagovalci skupine C proti drugouvrščenim skupinam D – stadion Ahmed bin Ali, Al Rayyan – 14.00

Tekma 52 – nedelja, 4. december: zmagovalci skupine D proti drugouvrščenim skupinam C – stadion Al Thumama, Doha – 10.00

Tekma 51 – nedelja, 4. december: zmagovalci skupine B proti drugouvrščenim skupinam A – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00

Tekma 53 – ponedeljek, 5. december: zmagovalci skupine E proti drugouvrščenim skupinam F – stadion Al Janoub, Al Wakrah – 10.00

Tekma 54 – ponedeljek, 5. december: zmagovalna skupina G proti drugouvrščeni skupini H – stadion 974, Doha – 14:00

Tekma 55 – torek, 6. december: zmagovalna skupina F proti drugouvrščeni skupini E – Education City Stadium, Al Rayyan – 10.00

Tekma 56 – torek, 6. december: zmagovalci skupine H proti drugouvrščenim skupinam G – ikonični stadion Lusail, Lusail – 14.00


Razpored četrtfinala

Tekma 58 – petek, 9. december: zmagovalna tekma 53 proti zmagovalni tekmi 54 – Education City Stadium, Al Rayyan – 10:00

Tekma 57 – petek, 9. december: tekma zmagovalca 49 proti tekmi zmagovalca 50 – stadion Lusail Iconic, Lusail – 10.00

Tekma 60 – sobota, 10. december: zmagovalci tekme 55 proti zmagovalcem tekme 56 – stadion Al Thumama, Doha – 10.00

Tekma 59 – sobota, 10. december: zmagovalec tekme 51 proti zmagovalcu tekme 52 – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00


Razpored polfinalnih tekem

Tekma 61 – torek, 13. december: Tekma zmagovalcev 57 proti Tekma zmagovalcev 58 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 14.00

62. tekma – sreda, 14. december: zmagovalci tekme 59 proti zmagovalcem tekme 60 – stadion Al Bayt, Al Khor – 14.00


Razigravanje za tretje mesto

Tekma 63 – sobota, 17. december: 61. poraženec proti 62. poraženec – mednarodni stadion Khalifa, Al Rayyan – 14.00


Konec

Tekma 64 – nedelja, 18. december: Zmagovalec 61 proti Zmagovalec 62 – Lusail Iconic Stadium, Lusail – 10.00

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *