Cleveland Cavaliers so dosegli popolno domačo tekmo in svoj niz zmag podaljšali na 4 z zmago nad Portland Trail Blazers s 114-96.

CLEVELAND, Ohio — Kakšna zadnja vprašanja?

Cleveland Cavaliers so v sredo zvečer dobili svojo četrto zaporedno tekmo in premagali Portland Trail Blazers s 114:96 pred živahno množico zahvalnega dne.

Oglejmo si to predjed na Dan Turčije v Clevelandu.

Med nedavnim spodrsljajem v petih tekmah, ki je vodilo do tega obetavnega dvoboja, so Cavsi obžalovali nekaj izgub, ki so si jih sami povzročili zaradi osupljivih spotikanj v poznih tekmah. Na četrti zaporedni tekmi je Cleveland povedel v četrti četrtini – in jo končal.

“Zdi se, da smo z vsako tekmo boljši pri zaključevanju iger,” je po zmagi dejal Jarrett Allen. “Če pogledate zadnji del, je nekaj iger, ki smo jih opustili, ker smo spustili stopalko za plin. Toda igre, kot je ta doma, se podaljšajo, ko vodimo za 10 in moramo obdržati vodstvo, to je tisto, kar smo izboljšali – še vedno igramo svojo igro, še vedno izvajamo preproste igre, da opravimo delo .”

V ponedeljek je bila serija 11-2 v zadnjih minutah, zaradi katere je bila tekma nedosegljiva. Tokratni niz 10-2 je začel četrto, razsvetlil dvorano in povečal vodstvo na rekordnih 20 točk v igri.

Medtem ko so Blazersi v zadnji četrtini naredili več serij, ki jih je spodbujala dinamična branilka Anfernee Simmons, ki je v četrti dosegla 14 od svojih 20 točk, so Cavsi vsakič odgovorili. Za piko na i je poskrbela trojka Donovana Mitchella na levem krilu pri 2:42. Kmalu zatem sta obe ekipi izpraznili klop, ko je Mitchell namerno driblal izven igrišča.

“Mislil sem, da smo dobri v obrambi,” je dejal trener Cavsov JB Bickerstaff. “Mislim, da smo dobro nadzorovali tempo in igrali v našem tempu. In potem spet naučene lekcije na koncu igre. Pobegnili so, znižali na 12, mislim, da, a naši fantje niso zagnali panike. Dobili smo svoje nize, izpeljali svoje nize in lahko povečali prednost. Še vedno se učimo, kako končati, vendar smo nocoj opravili dobro delo.”

Čeprav so Cavsi začeli počasi, so v prvi četrtini povedli z 9-0 in prevzeli nadzor nad igro. Skupno je Cleveland vodil 40 od ​​možnih 48 minut v tekmi, ki je vključevala sedem menjav vodstva in pet izenačenih rezultatov, preden so Cavsi na koncu prelomili tekmo.

Sedaj 4-0, odkar je v začetno enajsterico uvrstil Lamarja Stevensa, je Bickerstaff ustvaril kvintet s pravo mešanico napada in obrambe.

»Ima odlično zbranost. Ne bojte se trenutka. “Ni igre, za katero ne bi verjel, da ima servis,” je o Stevensu dejal Bickerstaff. »Na koncu igre, ko boste imeli fante, kot sta Donovan in Darius (Garland) in njuno sposobnost ustvarjanja za druge in doseganja zadetkov, boste morali dobiti te stopnje. In Lamar se je uspel pomešati s to skupino, da bi jih ustavil. Trojica – on, Jarrett in Evan (Mobley) – je močna v obrambi. Delamo na tem, da bi našli to ravnovesje, vendar mislim, da je do zdaj opravil odlično delo.”

Vseh pet začetnikov je v sredo doseglo dvomestno število zadetkov.

Mitchell je vodil z rekordnimi 34 točkami na tekmi, ob serenadi s še enim vzklikom MVP. Garland in Allen sta jih dosegla vsak po 24. Stevens je prispeval 12, Mobley pa dvojni dvojček, ki je dosegel 10 točk in 12 žog.

Portland, ki igra brez zvezdnika Damiana Lillarda, je dobil 22 točk od velikega centra Jusufa Nurkića in 21 od Jeramija Granta. Toda Grant je v drugem polčasu ostal brez zadetka, saj je zgrešil edine tri mete, ki jih je poskusil.

Prejšnji teden so se Cavsi potrti vrnili iz Milwaukeeja, negotovo skrčeni med grdo krizo. Imeli so obilo srca v upanju, da bodo rešili svoje težave. Obljubil je spremembe. Po enem tednu doma se zdi, da so te težave odpravljene. Wednesday je odigral popolno tekmo na domači tribuni s štirimi tekmami.

Ni kraja kot doma.

V bolečinah

Kevin Love je bil že drugič v zadnjih treh tekmah neaktiven zaradi zloma desnega palca. Lev, ki je sinoči proti Atlanti poskušal preboleti poškodbo, je še vedno v hudih bolečinah. Bickerstaff je dejal, da bo moral Love še nekaj časa obvladovati bolečino, dokler se njegov palec ne zaceli. Poleg tega je Love tudi pod vremenskimi vplivi, zaradi katerih se ni mogel udeležiti streljanja in obiskati sredo.

Naslednji

Cavsi bodo v petek zvečer odpotovali v Milwaukee na povratno tekmo proti Bucksom. Tipoff je predviden ob 20. uri

Dohodek Cavaliers Fanatics 2021

Pridobite najnovejše blago Cavs: Tukaj lahko naročite Spletna oprema Cleveland Cavaliers, vključno z dresi, majicami, kapami in trgovskim blagom prvakov NBA 2016. in veliko več.

Če imate vi ali vaša ljubljena oseba vprašanja in se morate o igrah na srečo pogovoriti s strokovnjakom, pokličite telefonsko linijo za pomoč pri igrah na srečo Ohio na 1-800-589-9966 ali telefonsko linijo za pomoč Nacionalnega sveta za programe iger na srečo (NCPG) na 1-800-522 – 4700 .

Več pokritosti Cavaliers

10. letni dogodek TownHall Feed the Need postreže z veseljem ob zahvalnem dnevu s stotinami tradicionalnih jedi

“Lahko bi se pomeril z večino v ligi” – Trae Young, Hawks prvi pogled na dvojec Cavs

Lamar Stevens iz ekipe Cavaliers je Donovana Mitchella označil za odgovornega za obrambo

Cedi Osman zagotavlja precejšnjo minutažo proti Hawksom

Cavaliers so se maščevali z zmago nad Hawksi s 114-102

‘Električni’ Cedi Osman poskuša kar najbolje izkoristiti nadaljnjo občasno igranje

Caris LeVert ni zaskrbljena, potem ko je nedeljsko tekmo zapustila zaradi poškodbe