12 najboljših tekem tedna študentskega nogometa: USC premagal UCLA, Oregon na vrhu Utaha

12. teden univerzitetni nogomet sezona je vsebovala več razburljivih tekem, vključno s št Oregon premagati številko 10 Utahin št. 7 USC preživeli crosstown tekmec #16 UCLA v Rose Bowl.

Prej ne. 4 TCU zabil zmagoviti gol iz igre proti Baylor ko je zmanjkalo časa, da bi ostal neporažen. U Velika desetkašt. 3 Michigan zbrali za zmago Illinois v zadnjih sekundah, medtem ko št zvezna država Ohio se je približal zmagi Maryland.

Na drugem mestu, št. 9 Clemson zadušeno Miami, Teksas razstavljeno Kansas na poti, i Oklahoma maščeval se je 22 zvezna država Oklahoma v seriji Bedlam, potem ko je v minuli sezoni izgubil proti svojemu največjemu tekmecu.

Tukaj so najboljše predstave s sobotnega seznama!

št. 12 Oregon 20, št. 10 Utah 17

Race gredo gor

Oregon je bil prvi v odboru, ko Mar Keise Irving končal je 10-play, 79-yard drive z 10-yard touchdownom, da bi odprl igro.

Potem, QB Bo Nix povezana s kandidatom za Biletnikovo nagrado Troy Franklin povečati prednost Račk.

Turneja domov

Utah je bil boljši s 17-3 v začetku drugega polčasa, vendar so se Ute vrnili z dvema touchdownoma v tretji četrtini in tako prišli v zadnji okvir.

Najprej je Utah našel Oregon Ne Thornton in ga pripeljal nazaj v hišo. Nato so Utesi izkoristili tek na 18 jardov Jaylen Dixon izenačiti igro.

Dol do žice

V zadnjih nekaj minutah te tekme je prišlo do zaporednih posredovanj, ko je Oregon poskušal zadržati vodstvo, Utah pa je poskušal skočiti v vodstvo. Ducksi so na koncu uspeli zadržati zmago.

št. 7 USC 48, št. 16 UCLA 45

Bruins bat prvi

UCLA QB Dorian Thompson-Robinson je vzel za same Bruinsedomačim zagotovil že zgodnje vodstvo.

Nato je pokazal moč svoje roke pri drugem dotiku UCLA v prvi četrtini, bombi s 30 jardov.

Dorian Thompson-Robinson iz UCLA izstreli 30-jardno TD

Dorian Thompson-Robinson iz UCLA najde Michaela Ezeikeja za touchdown na 30 jardov, da doseže rezultat 14-0 nad USC.

Zapiranje vrzeli

USC je dobil nekaj zagona v drugi četrtini in se približal na tri točke, da so Bruins ostali blizu.

Jahanje vala

USC QB Caleb Williams našli ritem pred odmorom z velikimi meti za drugim. To je pomagalo vzpostaviti še en dotik Trojan da bodo Bruins dosegljivi, ko se bo bližal polčas.

Nov vodja

USC je prvo vodstvo na tekmi dosegel v tretji četrtini, ko je Williams odbil zmago Jordan Addison za 35-jardni TD.

Caleb Williams najde Jordana Addisona za rezultat v tretji četrtini

Caleb Williams iz USC najde Jordana Addisona za touchdown na 35 jardov.

Poln napor

Obe ekipi sta si izmenjali še šest touchdownov, ko je ta prišel do žice. Na koncu so Trojanci zapečatili dogovor s prestrezanjem pozno v minuti, ko je UCLA vdrla na igrišče.

Oklahoma 28, št. 22 Oklahoma State 13

V prahu

Drake Stoops je zažgal svoje poročanje in skokovito ujel na 1-jardni črti ter dosegel prvi rezultat Oklahome na tekmi.

Človek ure

Sooners QB Dillon Gabriel vrgel še dva touchdowna v prvi četrtini, da je Oklahoma povišala 28-0, Oklahoma State pa nikoli ni uspela dobiti opore.

Teksas 55, Kansas 14

Naročite zgoraj

Sezam Robinson se je prebil v končno cono za 2-jardni touchdown tek, da je Texas postavil na ploščo.

Nato je zvezda Longhornsov, ki je tekla nazaj, zarezala v njegovo drugi touchdown na tekmitekel nedotaknjen v končno cono in dosegel rezultat 14-0.

Bijan Robinson doseže zadetek na 2-yard rushing TD

Texas RB Bijan Robinson teče 2 jarda in prevzame vodstvo nad Kansasom.

Dvojna težava

Keilan Robinson vzel je podajo na zaslonu 15 jardov za lahek touchdown in povečal prednost Texasa na 24-0.

Quinn Ewers se poveže s Keilanom Robinsonom za TD na 15 jardov

Teksaški QB Quinn Ewers se poveže s Keilanom Robinsonom za rezultat 15 jardov.

Stara moč

Bijan Robinson je dosegel hat trick, ko je tekel za a Rezultat 1 jarda po izteku časa v prvem polčasu.

Nato je izstopajoči Longhorns prekinil par iger, se spotaknil in vklopil šobe za touchdown na 32 jardov, kar je bilo dobro za njegov četrti rezultat na tekmi, ko je Teksas pobegnil z zmago.

Bijan Robinson se osvobodi za svoj četrti TD v igri

Bijan Robinson poseže v notranjost in se osvobodi za touchdown na 32 jardov, nedotaknjen v svoji četrti igri, ko Longhorns povečajo svoje vodstvo na 38-0 pred Kansasom.

št. 2 Ohio State 43, Maryland 30

Označite kolut

Zvezdniški sprejemnik zvezne države Ohio Marvin Harrison Jr. je težko ujel ob stranski črti, medtem ko so ga reševali za pridobitev 30 jardov, kar je Buckeyesom pomagalo prevzeti vodstvo s 7-0 v prvi vožnji.

Terps na vrhu na pol

Valuia Tagovailoa našel CJ Dippre v zadnjem delu končne cone, da je Maryland vodil s 13-10.

Punt blokiran

Po težavah s premikanjem žoge po prvem udarcu v prvem polčasu je država Ohio v drugem polčasu poskrbela, da je blokirala udarec na ozemlju Marylanda. bil Lathan RansomDruga zaporedna tekma z blokom udarcev. Dve igri pozneje je Ohio State dosegel 17-13.

Iskanje njihovega utora

S številnimi poškodbami pri runbacku se je Ohio State obrnil Dallan Haydenki je dosegel svoj drugi touchdown in povečal vodstvo na 27-13.

Čas šteje

QB iz Marylanda je sam obdržal žogo in tekel proti TD. Zaostanek se je zmanjšal na 27-21 po uspešni konverziji dveh točk.

Trije za rezervni RB

Hayden je dodal še tretji touchdown takoj po metu iz igre iz Marylanda, ki je Buckeyese na kratko povišal za 12. Terpsi pa so blokirali PAT in ga vrnili do konca za dve točki, tako da je bila igra 10 točk.

Sence njegovega brata

Tagovailoa je blestel in blestel pri četrtem zadetku, se prebil vse do bočne črte, preden je vrgel touchdown in znižal prednost Ohio State na 33-30, vendar to ni bilo dovolj za vrnitev.

št. 9 Clemson 40, Miami (FL) 10

Ne obvladam DJ-ja

DJ Uigalei se je prebil v končno cono in na začetku povečal Clemsonovo vodstvo na 14-0.

Široko odprto

Clemson je imel svoje z Miamijem Luke Price se je odrezal s podajo na gol in povišal s 24-0 na poti do lahke zmage doma.

št. 4 TCU 29, Baylor 28

Zgodnji razcvet

Qualan Jones ustavil Baylorjev uvodni udarec z udarcem z 10 jardov v končno cono.

Qualan Jones prebije obrambo TCU in hiti za TD z 10 jardov

Qualana Jonesa ni bilo mogoče ustaviti, saj je njegov zadetek na 10 jardov na začetku prve četrtine Baylorju prinesel vodstvo s 7-0 pred TCU.

Močna igra na tleh

TCU QB Max Duggan vso sezono je slovel z igrami, ki jih je naredil lastnoročno. Vendar so njegove noge spravile Horned Frogs na mizo, da so pozno v prvi četrtini izenačili.

Max Duggan teče za 7-yard TD

Max Duggan je za TCU izenačil igro proti Baylorju.

Let

Vendar pa stvari niso ostale dolgo tako povezane Kelsey Johnson zapeljal vzvratno in stekel na igrišče za a Dotik na 2 jardi da Baylor vrne vodstvo.

Takoj po tem, ko je Baylor dosegel svoj drugi touchdown na tekmi, se je Duggan povezal z Taye Barber za sprejem skoraj 80 jardov na otvoritvenem načrtu naslednje vožnje, ki je bila postavljena Kendra Miller da bi tekel za touchdown nekaj iger pozneje.

INT blaznost

Baylor je poskusil z touchdownom tik pred polčasom. Toda TCU se brani Bud Clark imel druge načrte, nabiranje psov v končni coni, da bo tekma ob polčasu ostala izenačena.

Nato je Baylor dobil lastno prestrezanje, potem ko je TCU-jev zvezdnik QB poskušal narediti domači tek, da bi prekinil izenačenje 14-14. Namesto tega so medvedi končali z žogo.

TCU na vrhu

Horned Frogs so prvič povedli na tekmi, ko je Duggan vrgel žogo 26 jardov v Gunnar Hendersonki je na široko prišla iz zaledja.

Max Duggan najde Gunnarja Hendersona za 26-yard TD

Max Duggan je našel Gunnarja Hendersona 26 jardov za vodstvo.

Medvedi nazaj na vrhu

Potem ko je pred tem dosegel enega zadetka, je Johnson težko ujel gol in poskrbel za vodstvo medvedov v začetku četrte četrtine.

Nato Baylor RB Richard Reese zadeti enega v končno cono na za a 1-yard touchdown poveča Baylorjevo vodstvo, 28-20.

Nor dirkaški strel za zmago!

Emari Demercado z lahkoto tekel v končno cono za 3-jardni rezultat zmanjšati Baylorjevo vodstvo na 28-26 z nekaj več kot dvema minutama pred koncem, vendar TCU ni mogel izenačiti igre zaradi neuspešne konverzije za 2 točki.

TCU je preizkusil svoj kicker tako, da je poklical tek na tretji in dolgi tek s samo 22 sekundami pred koncem. vendar Griffin Kell ostal je hladen, miren in zbran, da bi ob izteku časa dosegel zadetek iz igre, da bi Horned Frogs prinesel zmago in jih obdržal neporažene.

št. 3 Michigan 19, Illinois 17

Vroči začetek

Michigan teče in Heisman upa Blakov zbor v prvi igri na tekmi je udaril več branilcev za 35 jardov, preden je kasneje zadel v igri in povišal Wolverines s 7-0.

Ura za poškodbe

Ko je Michigan želel doseči svoj drugi touchdown na tekmi, se je Corum zamotil, zgrabi njegovo levo koleno in zatem nekaj trenutkov ostane na zelenici, preden zapusti igrišče na lastno moč.

Corum je dobil dovoljenje za vrnitev, potem ko je med polčasom opravil teste levega kolena. Ponovno je vstopil v igro ob drugi igri Michigana iz prerivanja v drugem polčasu in nosil žogo 5 jardov.

To je bil edini Corumov touchdown v drugem polčasu, tako da bo pustil svoj status za srečanje z Ohio State naslednji teden (Sobota, 12:00 ET, FOX) zaskrbljen.

Dober dan

Illinois je končno dosegel končno cono sredi tretje četrtine, ko Chase Brown prebil skozi množico za an Rezultat 8 jardov da bo igra 10-10. Nato je Brown izvedel 37-jardni zalet, ki je Illinois povišal s 17-10 in Michiganu prinesel prvi zaostanek v četrti četrtini sezone.

Jake Moody pribil a Met iz polja 35 jardov dokončati vrnitev v Michigan.

NAJBOLJŠE OD OSTALIH:

Opozorilo v stiski!

Vanderbilt dosegel rezultat 31-24 Florida v soboto so Commodores premagali Gators, kar je šele drugič v 32 tekmah.